אודות

אודות Popa

כל שנה קצת לפני פורים עולה השאלה למה נתחפש?

כל אחד מאיתנו רוצה שהתחפושת שלו תהיה המקורית ביותר, המרהיבה ביותר, החדשנית ביותר, המפתיעה ביותר ועוד הרבה "ביותר", אבל למרות זאת אף אחד לא רוצה להשקיע מאות שקלים על תלבושת "חד פעמית" ליומיים בשנה. לכן פופה נולדה – להסיר לכם את הדאגה המקננת בליבכם ולהפוך את חייכם לקלים יותר דקה לפני שהעדלאידע מתחילה.

פופה היא חנות התחפושות הגדולה בישראל עם המחירים הזולים ביותר בישראל והסיבה פשוטה  – אנו עובדים עם מיטב ספקי התחפושות העולמיים המספקים לכם את התחפושות במחירי עלות בלבד. התחפושות של פופה נבחרות בקפידה ומסודרות באופן נגיש, נוח וקל.  

חיים בסרט? תחפושות מהסרטים במיוחד בשבילכם!

אז מה? שוב אתם מתלבטים למה להתחפש בפורים השנה? שוב חודשיים לפני אתם בונים בניינים, עפים בדמיון ועפים על עצמכם שהשנה הזו, כן כן השנה הזו תשחקו אותה והתחפושת שלכם תהיה הכי יפה, הכי מקורית ושכולם לא יפסיקו לדבר עליה?

אז מה זה DropShipping?

אז מה זה "דרופשיפינג"? "דרופישינג" מחו"ל הוא מושג שתפש תאוצה ב-5 שנים האחרונות בעקבות מספר שינויים שהתרחשו בעולם. השינויים המדוברים הם הסכמי סחר בין שווקים חזקים בעולם, טכנולוגיות תקשורת חדשות, שירותי הספקה ועוד. 

גם השנה תחפושת ה"זומבי" היא ה-תחפושת לנשים!

אז יש את האחות המדממת או בגרסה ה"עדינה" יותר- את הכלה המדממת, את המעודדת שבמקום פונפונים מחזיקה בזרועות של ידיים ועוד ועוד ועוד גרסאות. בקיצור, הולך להיות די מגעיל השנה –אבל בקטע טוב.

פטור ממיסים

תוכן זה לקוח מתוך אתר רשות המיסים ומופץ באדיבותPopa – קנייה ישירה מחו"ל.

הקלות ביבוא אישי של מוצרים: פטור מתשלום מכס עד 325$ ופטור מלא ממסי יבוא עד 75$

תחפושות לכולם

29 דצמבר 1901 פעמים קטגוריית מאמרים - חדש

לקלאברית

חיה ונושמת את סצינת המועדונים? תביאי את הסטייל והאנרגיה המהממים שלך בצבעים בהירים ונועזים אל המועדון! צבעי ניאון וצבעי הקשת הם טרנדיים ומושלמים כמעט לכל תחפושת שתבחרי ללבוש. 

תחפושות נוסטלגיות

29 דצמבר 2517 פעמים קטגוריית מאמרים - חדש

אוהבים להישען על זכרונות? אוהבים את העבר וחושבים שהזמן הנתון משעמם ושטחי. אין זמן טוב יותר מפורים לחזור למקומות ולזמנים שהכי אהבתם, לדמויות שהערצתם ולסדרות שהתרפקתם והתבגרתם אליהם. ריכזנו עבורכם את מיטב הרעיונות שיחזירו אתכם לעבר נוסטלגי ומתוק ביום