חיים בסרט? תחפושות מהסרטים במיוחד בשבילכם!

דרג פריט זה
(1 הצבע)
16 דצמבר

אז מה? שוב אתם מתלבטים למה להתחפש בפורים השנה? שוב חודשיים לפני אתם בונים בניינים, עפים בדמיון ועפים על עצמכם שהשנה הזו, כן כן השנה הזו תשחקו אותה והתחפושת שלכם תהיה הכי יפה, הכי מקורית ושכולם לא יפסיקו לדבר עליה?

שתיכנסו לחדר וכל העיניים יהיו עליכם, שתהיו מרכז הערב ובתחרות תחפושות במועדון לא יהיו אפילו ספקות שאתם אלו שלוקחים את הפרס הגדול והנכסף (דרינק על חשבון הבית)?. אוקיי, אז כמו כל שנה כנראה שזה לא יקרה. למה? כי כמו כל שנה אתם מחכים לשנייה וחצי האחרונות, החלום על התחפושת המהממת הולך ונעלם מהאופק ובסוף אתם מוצאים את עצמכם בממלכת רחוב שינקין - בלי רעיון, עם מיליון ילדים קטנים מתרוצצים לכם בין הרגליים, אבל מה? מצאתם קשת ושדרגת בזנב קטן ולבן. סחטיין עליכם. מה שבטוח שהמשפט "שנה הבאה אני אשקיע בזה יותר" ייצא מהפה שלכם.

לא עוד! הרי לכם מדריך קצרצר לחסרי סבלנות וזמן, כיצד לבחור תחפושת וכיצד להוציא אותה לפועל בבדיוק 10 דקות.

אז איך בוחרים תחפושות?

הכי קל ופשוט זה להתחבר לעולם הקולנוע. הסיבה היא פשוטה, כל הדמויות נמצאות שם. כל מה שחלמתם להיות נמצא על המסך הגדול, וכל מה שאי פעם רציתם להיות זה בעצם העניין של פורים. עולם הקולנוע מכיל בתוכו עולמות שלמים של דמויות: החל מדמויות היסטוריות כמו קליאופטרה ואסתר המלכה, דמויות מספרים כמו אינדיאנה ג'ונס והארי פוטר, דמויות "אותנטיות" כמו פיראטים ואינדיאנים, דמויות מקומיקס כמו סופרמן ובאטמן וגם דמויות שנולדו בסרטים כמו למשל, בואו נלך על... דני וסנדי מ"גריז" או בגירסה היותר קולית של טרבולטה –וינסנט ומיה מ"ספרות זולה". לרוב האנשים בעולם יש איזה דמות מסרט שהם התחברו אליה והזדהו איתה. אז זו נקודת ההתחלה שלכם, חישבו על הדמות שלכם, איזה סרט עשה לכם את זה, איזה דמות נתנה לכם השראה ובקיצור- מה הייתם רוצים להיות ליום אחד (סליחה, יומיים, כי פורים זה יומיים).

בחרתם? עכשיו מה עושים?

פרקטית זו גם לא בעיה. היום ניתן למצוא תחפושות מקוריות מוכנות ואם לא מצאתם את מה שחפצה נפשכם –לא נורא, ישנם אביזרים "בהרכבה עצמית" שימלאו את החסר ומשם תנו קצת מקום לדמיון שלכם (הידעתם? אדם ממוצע משתמש רק ב-10 אחוז מיכולת המוח שלו. קיצר תתאמצו). השנה אין מצב שאתם שוב מתחפשים לפאנקיסט ואומרים "לא נורא, שנה הבאה".