גם השנה תחפושת ה"זומבי" היא ה-תחפושת לנשים!

דרג פריט זה
(1 הצבע)
16 דצמבר

אז יש את האחות המדממת או בגרסה ה"עדינה" יותר- את הכלה המדממת, את המעודדת שבמקום פונפונים מחזיקה בזרועות של ידיים ועוד ועוד ועוד גרסאות. בקיצור, הולך להיות די מגעיל השנה –אבל בקטע טוב.

 

תחפושת הזומבית הולכת לכבוש את פורים גם השנה, כמו שכבר כבש גם את ההלואין הנוצרי והרי אנחנו העתק-הדבק של ארצות הברית. אתם יודעים מה אומרים... קניבלים הם רק "וונאבי" זומבים שמפחדים להתחייב. יכול להיות שזה נכון, אבל מה שעוד נכון זה שהשנה אם את מחפשת אחר קונספט אדיר ומקורי את לא יכולה לטעות עם תחפושת הזומבית. סיבה אחת היא שזה כל כך פופולרי בגלל הוורסטיליות של זה– את יכולה לעשות אותה סקסית,

 מפחידה, מצחיקה אש ואפילו חמודה –תראו למשל את ריהאנה!

האובססיה התרבותית שלנו עם הצבא החי-מת היא אינה גחמה חולפת. לפי אחד המגזינים הנחשבים בארצות הברית, ב-2012 תחפושות הזומבים וכל האביזרים הנלווים להן הכניסו כ-5 מיליארד דולר לכלכלה האמריקאית ובהלואין האחרון כנראה אפילו יותר.

טרנד הזומבים הוא כנראה לא סתם טרנד חולף. שנה שעברה ראינו מתקפת זומבים חיה ונושמת בחדשות (של אנשים משועממים פחד) שהסתברה כסתם מתיחה, יצא אפילו ספר ילדים (כן, ילדים) על זומבי שמתאהב בזומבית, משחקי וידיאו גם בעניין ועל אפליקציות לנייד אין בכלל על מה לדבר. להיות זומבית מקורית זה לא מובן מאליו וזה דורש מחשבה.

איזה זומבית את רוצה להיות? נשית או מפחידה? עם אודם בצבע אדום דם או אודם בצבע כחול נמק? עם גרביון רשת עם רכבות או עם ג'ינס "יוזד" קרוע? כל אלמנט שתוסיפי או תגרעי מהתחפושת זומבי שלך ייתן לה פן אחר וישנה את אופיה. מה אנחנו אומרים? תתפרעי, תשתוללי בדמיון ותוציאי את הזומבית שבך. יש לך רק פעם בשנה לזה...