אודות

דרג פריט זה
(9 הצבעות)

אודות Popa

כל שנה קצת לפני פורים עולה השאלה למה נתחפש?

כל אחד מאיתנו רוצה שהתחפושת שלו תהיה המקורית ביותר, המרהיבה ביותר, החדשנית ביותר, המפתיעה ביותר ועוד הרבה "ביותר", אבל למרות זאת אף אחד לא רוצה להשקיע מאות שקלים על תלבושת "חד פעמית" ליומיים בשנה. לכן פופה נולדה – להסיר לכם את הדאגה המקננת בליבכם ולהפוך את חייכם לקלים יותר דקה לפני שהעדלאידע מתחילה.

פופה היא חנות התחפושות הגדולה בישראל עם המחירים הזולים ביותר בישראל והסיבה פשוטה  – אנו עובדים עם מיטב ספקי התחפושות העולמיים המספקים לכם את התחפושות במחירי עלות בלבד. התחפושות של פופה נבחרות בקפידה ומסודרות באופן נגיש, נוח וקל.  

          כל אחד יכול למצוא תחפושת! באתר תמצאו תחפושות ואביזרים לכל קהלי היעד באמצעות הקטגוריות המרובות והמגוונות: לכל הגילאים, לפי נושאים, לזוגות, לחיות המחמד שלכם והלהיט השנתי שפופה הביאה בתרועה לישראל- תחפושות לקבוצות! מעכשיו כל קבוצת חברים, משפחה, קולגות לעבודה,חברים לצבא (וכו') יכולה להתחפש יחד בכל נושא שתבחר!

הייחודיות של פופה היא שהאתר מאגד בתוכו את כל מגוון התחפושות הקיימות בשוק הגלובלי וישנן תחפושות ייחודיות שלא תמצאו בשום מקום אחר, רק אצלנו! –הכל תחת קורת גג אחת עם משלוחים חינם, קנייה מאובטחת ומבלי לצאת מהבית, לעמוד בתורים בגשם ולהילחם עד זוב דם על התחפושת האחרונה שנשארה על הקולב.

אנחנו תמיד כאן בשבילכם! לפופה מרכז הזמנות ושירות ארצי שיעמוד לרשותכם החל מבחירת התחפושת ועד הגעת המוצר אליכם (במשלוח חינם כמובן). אנו נמצאים כאן עבור כל שאלה ופנייה שלכם דרך מענה טלפוני אנושי, עמוד פייסבוק ודואר אלקטרוני.

מה שנותר לכם לעשות זה לשבת על הספה, רגל על רגל ולשוט בין אינסוף דפי האתר המגניבים והצבעוניים של פופה ולבחור את מה שאתם רוצים להיות בפורים 2014 הקרוב.

מוכנים? לטס גט דיס פארטי סטארטד - הבה נרעישה רש רש רש!!!!