יתרונות של הרבלייף

הרבלייף מציעה מגוון רחב של יתרונות בכל הנושא שקשור בתזונה, ספורט ואוכל, סקרנו לכם 5 יתרונות בולטים שכדאי להכיר לפני שמתחילים דיאטת הרבלייף.

ירידה במשקל היא אף פעם לא דבר קל לעשות. זה דורש משמעת בכל הנוגע להפחתת צריכת הקלוריות, שמירה על תזונה רזה ובריאה, ופעילות פעילה גם כאשר אתה מעדיף לנוח לאחור ולקחת פסק זמן. החדשות הטובות הן שמספר היתרונות של הרבלייף יכולים לסייע בהשגת שלושת האחרונים.

התוספים והשייקים להחלפת הארוחה של הרבלייף ישראל נועדו להבטיח שהגוף שלך יקבל מינרלים יקרי ערך, ויטמינים, חלבונים, שומנים ופחמימות בשייק דל קלוריות, קל להכנה וטעים.

הערך של מהיר וקל

מבין כל היתרונות הרבים של הרבלייף, הנוחות היא אולי הנוחות ביותר שמתעלמים ממנה. כולנו חיים אורח חיים עמוס, ואף פעם אין מספיק זמן לעשות הכל. בישול ארוחות בריאות, למרות הכרחי, יכול להיות גם גוזל זמן. בנוסף, רבים מאיתנו, למרות שהם אוהבים אוכל, לא נהנים מתהליך הכנתו. שייקים תחליפי הארוחה של הרבלייף פורמולה 1 מכילים את אבות המזון שהגוף שלך צריך מארוחה מאוזנת, אך בניגוד לארוחה מלאה, הם מהירים וקלים להכנה.

כל מה שאתם צריכים זה מנה של השייק וחלב נטול שומן (גם כאן יש קצת מרחב פעולה: גם חלב סויה או חלב שקדים יעבדו, וכך גם מים אם תוסיפו את תוסף החלבון של הרבלייף לאבקת השייק).

זמן חסכון יכול לשמש לפעילות גופנית

לנוחות המוגברת יש שלושה ספין-אופים נהדרים באמת. הראשון שבהם הוא שניתן לנצל את הזמן הנחסך בצורה פרודוקטיבית בתזמון בפעילות גופנית יומית של 30 דקות. כל תוכניות הרזיה לטווח ארוך צריכות לכלול פעילות גופנית; רמת האינטנסיביות והסוג שלו תלויים בפרטיו של הפרט, אבל צריך להקדיש לזה זמן. אין תחליף להעלאת הדופק ולהזיע. יחד עם שריפת הקלוריות, פעילות גופנית משחררת אנדורפינים שמעלים את מצב הרוח ומוסיפים לתחושת הרווחה הכללית שלך.

אין צורך במזון מהיר

היתרון השני של תחליף ארוחות פורמולה 1 של הרבלייף, בכל הנוגע לנוחות, הוא שהפיתוי לקנות משהו שהוכן מחנות קמעונאית, או גרוע מכך, מזיכיון מזון מהיר, פוחת. זה צריך להפתיע כי כל צורות הג'אנק פוד הן לא-נו גדול. ג'אנק פוד הוא, בלי להיכשל, עשיר בקלוריות ועשיר בשומן, ורק יחזיר את תוכנית ההרזיה שלך בחזרה. יש להימנע מהם ככל האפשר.

נוחות שווה לאריכות ימים

היתרון השלישי של הנוחות של הרבלייף הוא שאנשים נצמדים אליו מכיוון שדרישות ההכנה שלו פשוטות. מחקרים מצאו שמשתתפים שהשתמשו בשייקים מחליפי ארוחה נטו לדבוק במשטר הירידה במשקל יותר מאשר משתתפים שהקפידו על דיאטה דלת קלוריות של ארוחות מוכנות. הראיות מצביעות על כך שהעבודה הנוספת הדרושה להכנת ארוחות מאוזנות ודלות קלוריות פעלה כדי להרתיע מדיאטה, למרבה הצער.

מקסום את היתרונות של הרבלייף

שייקים פורמולה 1 של הרבלייף מיועדים להחליף שתי ארוחות ביום ונועדו להשלים גישה הוליסטית לבריאות, רווחה וירידה במשקל. לכן, בנוסף לשני שייקים של פורמולה 1, אתה עדיין יכול לאכול ארוחה רגילה (חלבון רזה) יחד עם שני חטיפים קטנים יותר במהלך היום. בעוד שתכולת הארוחה והחטיפים הרגילים שלך תלויים לחלוטין בך, כדי למקסם את היתרונות של ההיצע של הרבלייף, שקול להקפיד על תזונה עשירה בפירות וירקות, חלבון רזה, דגנים מלאים, אגוזים, קטניות, מוצרי חלב ללא שומן/דל שומן , ושומנים בריאים.

כדי להזמין את מוצרי הרבלייף שלך או כדי ללמוד עוד על היתרונות הרבים של הרבלייף, אל תהסס ליצור קשר עם Herbi עוד היום.

חיפוש

מוצרים אחרונים

כתבות נוספות